Najnowsze wiadomości

23 maja 2024 21:16

Przekształcenie łazienki w miejsce do dbania o siebieSzukasz idealnego miejsca do odpoczynku, w którym możesz skupić się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu? Nasi przyjaciele z Ideal Standard, brytyjskiej marki łazienkowej nr 1, wyjaśniają, jak odmienić swoją łazienkę.

W obecnych czasach ważne jest, aby dbać o nasze samopoczucie. Nie dziwi więc fakt, że dbanie o siebie nadal jest przedmiotem zainteresowania wielu osób, które znajdują nowe sposoby dbania zarówno o swoje zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

Samoopieka może przybierać różne formy, czy to będzie czytanie, słuchanie ulubionego podcastu, czy po prostu spacer i zaczerpnięcie świeżego powietrza. Jednym z najbardziej popularnych i satysfakcjonujących sposobów dbania o siebie jest dbanie o urodę i pielęgnację skóry, co może być ważne, jeśli mieszkasz w ruchliwych, zanieczyszczonych obszarach, takich jak miasta.

Po różnych blokadach w ciągu ostatniego roku, w wyniku których firmy kosmetyczne tymczasowo zamknęły swoje sklepy, łazienka szybko stała się nowym centralnym punktem pielęgnacji skóry i rozpieszczania. W niektórych przypadkach, nasze łazienki stały się fryzjerami! Nasi eksperci od designu opowiedzą Ci o elementach i akcesoriach łazienkowych, które pomogą Ci stworzyć Twoje własne sanktuarium, przenosząc salon fryzjerski do Twojego domu.


Uporządkuj swoje przybory toaletowe

Sesja kosmetyczna często wiąże się z dużą ilością produktów, ale mogą one wyglądać nieporządnie, jeśli będą się piętrzyć wokół umywalki. Takie zagracone miejsce jest sprzeczne z atmosferą i uporządkowanym otoczeniem, które chcesz osiągnąć, więc dlaczego nie zainwestować w praktyczną szafkę na kosmetyki? Są one doskonałym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb w zakresie przechowywania, ponieważ dają Ci miejsce do przechowywania wszystkich Twoich produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków, bez konieczności rezygnacji z ogólnego wyglądu i praktyczności Twojej łazienki.

Aby uzyskać wrażenie przestrzeni, proponujemy rozejrzeć się za wiszącymi szafkami, takimi jak te z serii Concept Air (na zdjęciu poniżej), ponieważ posiadają one duże, przestronne szuflady, które zapewnią Ci dużo miejsca do przechowywania.


Wykorzystaj lustra

Lustro jest centralnym punktem sesji rozpieszczania, a także całej łazienki. Wybór odpowiedniego może sprawić, że czas poświęcony na pielęgnację siebie wejdzie na wyższy poziom. Podobnie, jeśli wybierzesz niewłaściwe lustro, może być trudno stworzyć relaksującą przestrzeń, której pragniesz. W końcu wszyscy wiemy, jak niewygodne może być, gdy chcesz nałożyć maseczkę na twarz po prysznicu, ale lustro jest całkowicie zaparowane.

Na szczęście można znaleźć wiele luster z powłoką anti-fog, co oznacza, że można od razu nałożyć maseczkę na twarz, bez konieczności czekania na usunięcie pary. Może to zaoszczędzić cenny czas, gdy szykujesz się w pośpiechu!

Możesz również zdecydować się na lustro z wbudowanym oświetleniem, które wraz ze świecami zapachowymi może naprawdę pomóc w stworzeniu uspokajającego otoczenia.


Luksusowa kąpiel

Kiedy myślisz o relaksie, prawdopodobnie myślisz również o wzięciu miłej, gorącej kąpieli. To naprawdę jest wypróbowany i przetestowany zszywka doświadczenia rozpieszczania, jak to daje trochę zasłużony "mnie czas". Chociaż odtwarzanie uspokajającej muzyki i używanie świec zapachowych może pomóc w stworzeniu uspokajającego doświadczenia, nie ma większego sensu, jeśli sama kąpiel nie jest wygodna.

Wanna wolnostojąca Concept Air (na zdjęciu poniżej) została zaprojektowana tak, aby kąpiel stała się luksusowym sposobem spędzania czasu. Jej gładka struktura i unikalny skład sprawiają, że może ona dłużej utrzymywać ciepło, pozwalając Ci na relaks bez obawy, że woda będzie zimna. Wymiary 1700 x 790 mm sprawiają, że jest to prawdziwy element, który może zająć centralne miejsce w Twojej łazience.


Więcej pomysłów na pielęgnację siebie

Wprowadzając niektóre z tych pomysłów do swojej łazienki, będziesz w stanie łatwo stworzyć relaksujące otoczenie, którego potrzebujesz, aby stworzyć idealne sanktuarium samoopieki. Te dodatki mogą wydawać się proste, ale mogą zrobić światową różnicę, pomagając jednocześnie stworzyć niezapomnianą elegancką przestrzeń łazienkową.

Jeżeli szukasz dalszych inspiracji dla swojej przystani samoopieki, odwiedź stronę z pomysłami na łazienkę Victoria Plum. Znajdziesz tam więcej inspirujących artykułów od Ideal Standard, a także przewodniki po stylach łazienkowych "Get the Look", galerie zdjęć, łazienki prawdziwych klientów i aktualizacje trendów.


Sklep Ideal Standard

Aby zobaczyć więcej pięknych produktów łazienkowych przedstawionych w tym wpisie, przejrzyj już dziś pełną ofertę produktów Ideal Standard.

Ideal Standard słynie z wysokiej jakości produkcji i rygorystycznych procedur testowych, jak również z doskonałego wzornictwa. Z niezrównaną dbałością o szczegóły, Ideal Standard tworzy stylowe łazienki od ponad 100 lat, więc wiesz, że jesteś w dobrych rękach.

W Victoria Plum jesteśmy dumni, że jesteśmy największym niezależnym dostawcą produktów Ideal Standard na brytyjski rynek konsumencki. Najszerszy wybór w najlepszych cenach znajdziesz klikając na poniższy obrazek.