Najnowsze wiadomości

Przedstawiamy naszą limitowaną edycję kolorowych wanien

Wybór Stylistki: Najlepsze łazienkowe propozycje Nicky na styczeń...

Bądź na bieżąco z Tempo od Ideal Standard

25 czerwca 2022 9:04

6 prostych, minimalistycznych pomysłów na płytki, które mogą doprowadzić do łazienki Twoich marzeńRenowacja łazienki (lub kuchni) jest jednym z najpewniejszych sposobów na zwiększenie wartości domu, a jednocześnie na poprawę codziennej przestrzeni życiowej. To jest wygrana-wygrana, naprawdę. Ale wzrost wartości jest bezpośrednio związany z tym, czy można stworzyć projekt, który będzie kusić potencjalnych nabywców, gdy zdecydujesz się sprzedać. Chociaż istnieje mnóstwo decyzji, które należy podjąć w trakcie procesu renowacji - łazienki, baterie, odpływy prysznicowe i więcej - jedną z najbardziej konsekwentnych decyzji jest dachówka.

Czy planujesz do płytki tylko podłoga i mokre obszary lub chcesz pokryć całe ściany w nim, płytki są wpływowe w dużej mierze ze względu na powierzchnię, które obejmują. I choć bardzo ozdobne płytki może być twój osobisty preferencje, są szanse, że nie przekłada się na potencjalnego przyszłego nabywcy. Jeśli szukasz minimalistycznych pomysłów, które zainspirują Cię do kolejnej renowacji płytek łazienkowych lub modernizacji backsplash, zebraliśmy kilka naszych ulubionych opcji. Wystarczy wybrać swój ulubiony i dostać kafelkowanie.

Duże płytki heksagonalne mogą przynieść przewiewne wyrafinowanie do każdej łazienki lub kuchni - a kolorystyka zależy od Ciebie. Dodaj trochę życia do swojej przestrzeni, wybierając odważną zieleń mchu lub przejdź do klasyki, takiej jak surowa czerń. Marki takie jak Clé Tile oferują szeroką gamę odcieni do wyboru.

Płytki Clé Tile Solid Hex

W łazience lub kuchni zamień klasyczną płytkę typu subway na nieco bardziej wzniosłą płytkę ceglaną, która ma subtelną, rustykalną fakturę, która nada przestrzeni głębi i charakteru, nie odrywając się od minimalistycznej estetyki.

Waterworks Grove Brickworks Field Tile

Jeśli jesteś minimalistą, który lubi odważne wypowiedzi, wypróbuj zatwierdzoną w latach 90-tych kwadratową płytkę w mniejszym rozmiarze, jedno- lub dwuczęściową. Wybierz dowolny kolor, od prostej czerni lub bieli po bubblegum pink lub navy blue, aby nadać swojej przestrzeni nieco wyrazu. Pamiętaj tylko, aby podnieść tę płytkę aż do sufitu.

Płytka Giant Victorian Blue

kafelki

Aby uzyskać miękką fakturę i natychmiastowe wyrafinowanie, wypróbuj coraz bardziej popularną marokańską płytkę Zellige w miękkim odcieniu, takim jak niebiesko-szary lub szaro-szary. Ta wysoce teksturowana glazurowana płytka terakotowa nada Twojej przestrzeni patyny i wizualnego zainteresowania, a jednocześnie będzie wystarczająco minimalna, aby nadać się do stonowanych pomieszczeń.

Clé Tile Tarnished Silver Zellige Tile

Chcesz ożywić stary klasyk? Zrób to, co zrobili projektanci Ashe + Leandro w łazience powyżej i zdecyduj się na podłogę wykonaną z okrągłych płytek Penny. Czarna płytka w połączeniu z czarnym marmurem to prosty sposób, aby nadać przestrzeni luksusowy i elegancki charakter. To, co zaoszczędzisz na tym niedrogim wyborze płytek, możesz później wydać na marmur i mosiężne akcenty w stylu vintage.

Okrągła płytka Clé Tile Black Penny

Weź przykład z podręcznika Sarah Sherman Samuel i wypróbuj kolorowe, pionowo ułożone płytki typu subway, które projektantka zainstalowała w głównej łazience Mandy Moore. Poprzez wyświetlanie płytki inaczej i wybierając kolor inny niż biały, płytki metra ma całkowicie zaktualizowany i polerowane wygląd.

Clé Tile Vintage Jade Solid Encaustic Cement Tile

Następny w kolejności: Wszyscy zorganizowani ludzie mają to w swoich łazienkach - a Ty?

Więcej znajdziesz na: https://salonomnires.pl/