Najnowsze wiadomości

Przedstawiamy naszą limitowaną edycję kolorowych wanien

Wybór Stylistki: Najlepsze łazienkowe propozycje Nicky na styczeń...

Bądź na bieżąco z Tempo od Ideal Standard

25 czerwca 2022 9:20

8 inspirujących pryszniców na świeżym powietrzu, które są tak ładne, że mogłyby być w domuPiasek i chlor mogą siać spustoszenie na wielu rzeczach - włosach, ubraniach, skórze, a jeśli wejdziemy do środka bez odpowiedniego opłukania - nawet na wystroju domu. A jeśli kiedykolwiek próbowałeś, wiesz, że trudno jest pokonać drogę przez dom, aby dostać się do łazienki i posprzątać po plażowaniu lub basenie, nie pozostawiając po sobie bałaganu. Co więc można zrobić? Rozważyć inwestycję w prysznic na świeżym powietrzu. Jeśli kiedykolwiek używałeś jednego, to wiesz, że ich zakres konfiguracji i mogą być zamknięte lub en plein air. Ostatnio na Pintereście zauważyliśmy mnóstwo uroczych pryszniców na świeżym powietrzu - od drewnianej oazy po różane marzenie.

Te wspaniałe projekty udowadniają, że nie chodzi tylko o styl prysznica (choć jest to ważne), ale także o to, jak zdecydujesz się go urządzić. Nawet jeśli nie masz domu na plaży lub basenu, te projekty wzbudzą w Tobie zazdrość. Poniżej znajdziesz niektóre z najbardziej przyciągających wzrok pryszniców na świeżym powietrzu, które są teraz przypinane. Mycie się jeszcze nigdy nie było tak kuszące.

wybierz rustykalny styl

To miejsce to domek na drzewie dla dorosłych (na ziemi). Nie możemy obiecać, że będziesz w stanie zasadzić dąb w dokładnie tym samym miejscu, ale będziesz w stanie osiągnąć ten wygląd dzięki drewnianej ławce i boazerii. Marmurowe tło sprawia wrażenie szczególnie wystawnego, ponieważ jest to jedyny zróżnicowany materiał... tak szykowne.

WYPRÓBUJ SEKRETNĄ PRZESTRZEŃ OGRODOWĄ

Głowica prysznicowa zwisająca z otwartego sufitu jest tak nowoczesna, ale krzew róży pnący się po ścianie dodaje jej nieco oldschoolowego uroku. Podoba nam się kontrast ciemnych i jasnych kolorów na ścianach i boazerii. Ale przede wszystkim uwielbiamy zapach świeżych kwiatów, gdy się spłukujemy.

rustykalny styl

ODROBINA ŻEGLARSTWA

Paski, surowa biel i rattanowy kosz. Witaj w plażowym domu w stylu preppy, o którym nie wiedziałeś, że istnieje w rzeczywistości. Tealowa lampa wisząca dodaje odrobinę radości, aby przestrzeń nie wydawała się duszna. (Plus, czy wspomnieliśmy o toalecie i zlewie? Perfekcja).

PRZENIEŚ SIĘ DO ODLEGŁYCH MIEJSC

Oszałamiające płytki mozaikowe tworzą podłogę tego prysznica. Dzięki teksturowanym ścianom i staromodnej bramie czujesz się tak, jakbyś został przeniesiony gdzieś w śródziemnomorskie rejony. Proponujemy zaplanować trochę dodatkowego czasu na marzenia.

BĄDŹ TROCHĘ PRAKTYCZNY

Rodziny potrzebują haczyków na ręczniki i kapelusze przeciwsłoneczne, a także ławki, na której zmieści się kosz z ręcznikami i przyborami toaletowymi. Nawet jeśli powierzchnia jest niewielka, jasne odcienie otwierają ją (jest to również idealne rozwiązanie, jeśli regularnie występujesz w roli gospodarza).

ŻYJ BUJNYM ŻYCIEM

Jeśli chcesz się poczuć jak w lesie deszczowym, to jest to prysznic dla Ciebie. Liściaste, zielone liście i kamienne ściany sprawiają, że masz wrażenie, że znajdujesz się pod wodospadem (choć zakładamy, że woda byłaby tam znacznie zimniejsza).

ODNAJDŹ SWOJE ZEN

Ta przestronna przestrzeń wygląda jak spa w najlepszy możliwy sposób. Czy jest coś bardziej uspokajającego niż gładkie kamienie pod stopami i widok świeżych ręczników, które aż proszą się, aby je owinąć?

WPROWADŹ COŚ NIEZWYKŁEGO DO ELEGANCJI

To miejsce jest funkcjonalne - ma wiele haczyków na ręczniki, a nawet krzesło - ale luksusowe materiały, takie jak srebro i chrom, podnoszą poprzeczkę. Wysoka głowica prysznicowa zapewnia doskonałe ciśnienie wody zarówno dla osób drobnych, jak i wysokich.