Najnowsze wiadomości

23 maja 2024 21:26

Prysznice Mira: 3 najważniejsze wskazówki, jak stworzyć sanktuarium spaZdrowie i dobre samopoczucie powinny znajdować się na szczycie listy priorytetów każdego człowieka. W tym wpisie na blogu eksperci Mira Showers przedstawiają nam swoje 3 najważniejsze wskazówki dotyczące stworzenia sanktuarium przypominającego spa, w którym możesz się zrelaksować i odprężyć we własnym domu.

W czasach, gdy tempo życia staje się coraz szybsze i bardziej stresujące, wygospodarowanie czasu na relaks jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym zależy od tego, czy Twoje otoczenie domowe jest oazą, w której można się zrelaksować z dala od stresu i napięć. Łazienka może być miejscem ukojenia, a wiele osób pragnie stworzyć w niej atmosferę domowego spa. Pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę podczas realizacji projektu łazienki, ponieważ może to nie tylko pomóc Tobie, ale także podnieść jakość i wartość Twojej nieruchomości. Zapytaliśmy brytyjskiego producenta kabin prysznicowych numer 1 - firmę Mira Showers - o ich najważniejsze wskazówki, jak stworzyć idealne sanktuarium spa.


1. Prysznic cyfrowy

Prysznice cyfrowe działają podobnie jak prysznice mieszające - pobierają wodę z ciepłego i zimnego źródła i mieszają ją, aby uzyskać pożądaną temperaturę. Jednak kluczowa różnica między prysznicem cyfrowym a baterią prysznicową polega na tym, że technologia cyfrowa umożliwia precyzyjną regulację temperatury z dokładnością do jednego stopnia, a także wiele innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że prysznice te stają się coraz bardziej popularne.

Nikt nie lubi wchodzić pod zimny prysznic. Dlatego też seria pryszniców cyfrowych Mira Platinum jest wyposażona w bezprzewodowy sterownik, który umożliwia ustawienie temperatury prysznica z innego pomieszczenia, dzięki czemu woda osiąga pożądaną temperaturę i zatrzymuje się do momentu, gdy użytkownik jest gotowy do wejścia pod prysznic.

Prysznice cyfrowe komunikują się z zaworem mieszającym w sposób cyfrowy, więc każda regulacja temperatury i przepływu wody będzie natychmiastowa i dokładna. Dane te będą widoczne w postaci dokładnego odczytu na wyświetlaczu sterownika bezprzewodowego, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad sytuacją.


2. Technologia w łazience

Wzrost popularności inteligentnego domu oznacza, że wszyscy szukamy najlepiej połączonych produktów, które ułatwią nam życie - łazienka nie jest tu wyjątkiem.

Odmień swoją łazienkę za pomocą cyfrowego prysznica Mira Mode. Ten cyfrowy prysznic o wielokrotnie nagradzanym, minimalistycznym wzornictwie będzie ozdobą Twojej nowoczesnej łazienki. Co więcej, ten innowacyjny produkt jest dostarczany z bezpłatną aplikacją na smartfona, która umożliwia klientowi włączanie i wyłączanie trybu Mira, ustawianie maksymalnej temperatury i czasu trwania kąpieli oraz dodatkowych funkcji, jeśli zdecydujesz się na tryb Mira z funkcją Bathfill. Dostępny jest również dodatkowy pilot zdalnego sterowania, który umożliwia włączanie i wyłączanie prysznica spoza strefy prysznica, co zapewnia najwyższą wygodę.

Tryb Mira jest wyposażony w wielokrotnie nagradzaną główkę prysznicową Mira Switch, która posiada 4 unikalne tryby strumienia, w tym tryb Soothe, który jest dermatologicznie zatwierdzony dla skóry wrażliwej przez Skin Health Alliance - idealny dla wszystkich członków rodziny. A jeśli chcesz, aby Twoja kąpiel była jak w spa, Mira Mode Dual jest wyposażona w luksusową głowicę prysznicową - idealną do stworzenia domowego spa. Zapoznaj się z pełną ofertą cyfrowych pryszniców Mira.


3. Wspaniałe elementy wykończeniowe

Tworząc domowe spa, weź pod uwagę zmysłowy charakter swojej łazienki. Zmodernizuj matę kąpielową i ręczniki, a przy okazji kup nowy szlafrok, który sprawi, że poczujesz się luksusowo, gdy tylko dotkniesz swojej skóry. Aby ręczniki były ciepłe i przyjemne w dotyku, postaw na stylowy grzejnik na ręczniki - praktyczny i szykowny.

Projektując łazienkę, wybieraj neutralne kolory, aby stworzyć uspokajającą atmosferę, która pozwoli Ci się naprawdę zrelaksować. Świece zapachowe, zwłaszcza o zapachu lawendy, również pomogą nadać łazience bardziej zmysłowy charakter. Zastanów się także nad oświetleniem łazienki, ponieważ może ono wpłynąć na Twoje ogólne wrażenia. Jeśli to możliwe, spróbuj zastosować ściemniacze światła - idealne do relaksującej kąpieli pod koniec dnia.


Więcej relaksujących inspiracji od Mira Showers

Jeśli czujesz się zainspirowana, dlaczego nie odkryć więcej eksperckich wskazówek i porad od Mira Showers?