Najnowsze wiadomości

18 lipca 2024 8:52

11 Pomysłów na przechowywanie pod prysznicem, które uratują Twoje mydło z półkiKażdy, kto ma małą łazienkę, zna frustracje, które mogą pojawić się pod małym prysznicem, w tym balansowanie drogich produktów na niepewnie małych półkach, wpadanie na butelki na każdym kroku i znalezienie wystarczająco dużo miejsca, aby powiesić ręcznik, dopóki nie odkręcisz kranu. Jeśli któryś z powyższych problemów jest dla ciebie ważny, trafiłeś we właściwe miejsce.

Jako mieszkańcy apartamentów wiemy z doświadczenia, jak uciążliwa może być łazienka z minimalną ilością miejsca do przechowywania, dlatego zebraliśmy kilka naszych najlepszych narzędzi organizacyjnych, które pozwolą Ci uratować luksusowe produkty z półki.

Począwszy od wiszącego uchwytu pod prysznic, aż po system przechowywania oparty na drabinie, te 11 łazienkowych zakupów pomoże zapobiec zsunięciu się Twoich produktów z krawędzi wanny. Bo kiedy wydajesz 45 dolarów na mydło, stawka jest zaskakująco wysoka. (Bez osądu - my też uwielbiamy produkty do kąpieli Aesop). Po przejrzeniu tego artykułu, zastanów się, czy Twoje miejsce pod prysznicem jest już uporządkowane.

Gotowa, aby uporządkować półki, odłożyć produkty i powiesić ręczniki? Oto 11 pomysłów na przechowywanie pod prysznicem, dzięki którym możesz schować swoje rzeczy w dobrym stylu.

Minimalistyczny miedziany kosz pod prysznic Urban Outfitters

Unowocześniona wersja typowego uchwytu pod prysznic - ta miedziana wersja będzie wyglądać elegancko nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Serena & Lily Taborety z drewna tekowego barwione w masie

Schowaj ten stołek w rogu prysznica, jeśli brakuje Ci powierzchni do przechowywania szamponu, odżywki, mydła i innych niezbędnych rzeczy.

Mydelniczka pod prysznic Umbra Stick-Up Flex

mydelniczka

Gdy pod prysznicem brakuje miejsca na przechowywanie, nie ma nawet wbudowanej mydelniczki.

Półka na wannę z odzyskanego dębu Rejuvenation

Idealny do prysznica, który pełni również funkcję wanny, ten pojemnik może służyć jako półka, kiedy nie relaksujesz się w gorącej wodzie z dobrą książką.

Tooletries Mighty Toothbrush Holder

To ścienne akcesorium pod prysznicem ma pomysłową szczelinę przeznaczoną do przechowywania maszynki do golenia, małą półkę do przechowywania biżuterii i kieszeń wystarczająco dużą na szczoteczkę i pastę do zębów.

Pottery Barn Ainsley Drabinka nad toaletę z koszami

Podczas gdy ta drabina nie jest przeznaczona do prysznica, efektywnie wykorzystuje przestrzeń nad toaletą (do której została zaprojektowana).

Dwupoziomowy regał z półkami Urban Outfitters Over-the-Door

Dwupoziomowy regał wykorzystuje jedną z najbardziej pomijanych przestrzeni w łazience: drzwi.

Wieszak pod prysznic Umbra Flex

Ten uniwersalny pojemnik można zawiesić nad głowicą prysznicową (jak na zdjęciu) lub zaczepić na drążku prysznicowym, w zależności od tego, jak chcesz zoptymalizować przestrzeń.

iDesign Self-Affix Clear Organizer Bin

Dzięki tej akrylowej półce na przybory toaletowe możesz wygodnie przechowywać peelingi, balsamy i olejki w zasięgu ręki.

Umbra Flex Corner Shower Caddy

Wykorzystaj wszystkie zakamarki prysznica i zainstaluj kilka takich półek, aby schować w nich swoje produkty.

Półka pod prysznic Better Living Products Glide

Mała akrylowa półka jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie drobiazgi.