Najnowsze wiadomości

23 maja 2024 20:24

Wygraj metamorfozę łazienki w dniu ślubu z VictoriaPlum.comZ okazji Dnia Planowania Ślubu, który przypada na 1 marca, dajemy jednej szczęśliwej parze szansę na wygranie remontu łazienki o wartości do 500 funtów.

Jeśli przygotowujesz się do zawarcia związku małżeńskiego przed 1 października tego roku, możesz wziąć udział w naszym konkursie i wygrać małą metamorfozę łazienki. Jak wszyscy wiemy, zrobienie odpowiednich zdjęć w dniu ślubu jest niezwykle ważne, a piękna łazienka będzie stanowiła idealne tło, odzwierciedlając elegancję tego dnia.

Łazienka nie musi być Wasza. Może to być łazienka Twoich rodziców, a może nawet przyjaciela - pod warunkiem, że jest to łazienka, w której będziesz się szykować w tym wielkim dniu.

Oprócz gruntownego sprzątania i nowych akcesoriów zapewnimy również kilka dodatkowych elementów wykończeniowych, aby Twoja łazienka naprawdę wyglądała tak, jak powinna.


Jak zgłosić się do konkursu

Jeśli jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii w wieku 18 lat lub starszym i bierzesz ślub w Wielkiej Brytanii przed 1 października 2019 r., możesz wziąć udział w konkursie.

Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres competitions@victoriaplum.com, wpisując w temacie wiadomości "Konkurs ślubny". Prosimy o podanie następujących danych:

 • Twoje imię i nazwisko
 • Imię i nazwisko Twojego partnera
 • Data ślubu (musi być przed 1 października 2019 r.)
 • Miejsce ślubu (musi być w Wielkiej Brytanii)
 • Zdjęcie łazienki, która wymaga remontu (proszę wysłać jako załącznik)

Konkurs rozpoczyna się w piątek 1 marca 2019 r. (Dzień Planowania Ślubu), a kończy się o północy w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r., więc upewnij się, że zdążysz wysłać swoje zgłoszenie przed tym terminem.

Po zamknięciu konkursu wybierzemy losowo jedno zgłoszenie i skontaktujemy się ze szczęśliwym zwycięzcą. Przed wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem poniżej.

Powodzenia!


Zasady i warunki konkursu

 1. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, nie trzeba dokonywać zakupów.

 2. Konkurs rozpoczyna się o godzinie 00:01 w piątek 1 marca 2019 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o 23:59 w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r.

 3. Aby wziąć udział w konkursie, wyślij wiadomość e-mail na adres competitions@victoriaplum.com w temacie wpisując "Konkurs ślubny". W treści należy podać swoje imię i nazwisko, imię partnera, datę ślubu, lokalizację oraz dołączyć zdjęcie łazienki, która ma zostać poddana metamorfozie.

 4. Do wygrania jest 1 (jedna) nagroda. Zwycięzca otrzyma metamorfozę łazienki o wartości do 500 funtów. Dokładny skład nagrody zostanie określony po ogłoszeniu zwycięzcy.

 5. Zwycięzca nagrody zostanie wylosowany losowo za pomocą aplikacji konkursowej online spośród wszystkich ważnych zgłoszeń. Zostanie on wylosowany w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu, a zwycięzca zostanie powiadomiony odpowiednio e-mailem i/lub listownie. Jeśli po upływie 14 dni od wysłania powiadomienia nagroda pozostanie nieodebrana, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.

 6. Nie ma alternatywy w postaci gotówki.

 7. Instalacja nie jest objęta nagrodą i musi być zorganizowana osobno przez zwycięzcę.

 8. Tylko jedno zgłoszenie na parę. Zgłoszenia muszą być dokonane przez osoby biorące ślub w Wielkiej Brytanii przed 1 października 2019 roku. Zgłoszenia nie mogą być dokonywane w imieniu tej osoby.

 9. Wszelkie duplikaty adresów e-mail lub zgłoszeń zostaną uznane za nieważne.

 10. Jeśli zostaniesz zwycięzcą, musisz również wyrazić zgodę na przesłanie zdjęcia "po", przedstawiającego metamorfozę łazienki.

 11. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia imienia i nazwiska oraz miasta/powiatu zwycięzcy wraz ze zdjęciami łazienki przed i po w przyszłych publikacjach i reklamach. Oferta jest dostępna wyłącznie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Wysp Normandzkich i Wyspy Man w wieku powyżej 18 lat, którzy wezmą ślub w Wielkiej Brytanii przed 1 października 2019 r.

 12. Wytypowana łazienka musi znajdować się w domu, w którym właściciel wyraził zgodę na przeprowadzenie remontu. Wytypowana łazienka nie może znajdować się na terenie komercyjnym (np. w hotelu, pensjonacie lub firmie).

 13. Pracownicy VictoriaPlum.com, agenci stowarzyszeni i ktokolwiek związany z tą promocją są wykluczeni z udziału w tym konkursie.

 14. VictoriaPlum.com zastrzega sobie prawo do wycofania lub przedłużenia okresów i dat zgłoszeń w tym konkursie w dowolnym czasie.

 15. Decyzje VictoriaPlum.com dotyczące ważności zgłoszeń, zwycięzcy nagrody i wszelkich innych aspektów tego konkursu są ostateczne i żadna korespondencja nie będzie miała wpływu na ostateczną decyzję. Organizator losowania nagród: VictoriaPlum.com (Victoria Plum Ltd), Bridgehead Business Park, Hessle. HU13 0DG.

 16. Nagroda zostanie dostarczona przez organizatora losowania pod powyższym adresem.

 17. Alternatywnie, użytkownicy mogą wziąć udział w konkursie drogą pocztową. Wyślij kartkę pocztową lub list zawierający Twoje imię i nazwisko, imię Twojego partnera, datę i miejsce ślubu, adres e-mail i numer telefonu kontaktowego wraz ze zdjęciem łazienki, którą chcesz odmienić, na adres: Wedding Competition, Social Media Dept, VictoriaPlum.com, Bridgehead Business Park, Hessle. HU13 0DG. Jedno zgłoszenie na parę. Zgłoszenie musi dotrzeć do VictoriaPlum.com przed upływem daty i godziny zamknięcia.


Podziel się z przyjaciółmi

Jeśli sam nie bierzesz ślubu, ale znasz zasługującą na to parę, poinformuj ich o tym konkursie, śledząc nas w mediach społecznościowych (kliknij jeden z poniższych przycisków) i udostępniając nasze posty.