Najnowsze wiadomości

23 maja 2024 21:36

Przedstawiamy naszą limitowaną edycję kolorowych wanienKolory, które wybieramy do naszej łazienki, wyrażają to, kim jesteśmy jako indywidualności. Dlatego też, aby pomóc Ci wprowadzić odrobinę więcej osobowości do Twojego wystroju, z dumą przedstawiamy naszą ekskluzywną serię kolorowych wanien wolnostojących.

Nasze nowe kolorowe wanny, będące limitowaną edycją na sezon wiosna/lato 2016, zostały starannie, ręcznie wykończone w pobliżu naszej siedziby w East Riding of Yorkshire i pomalowane płynną folią winylową w celu uzyskania nieskazitelnego wykończenia, które będzie wyglądać pięknie przez lata. Wanny te zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały Twój indywidualny gust i paletę kolorów.

[]

Przyjrzyjmy się bliżej

Te wspaniałe wanny mają tradycyjny styl, z klasyczną wywijaną krawędzią, dzięki której wchodzenie i wychodzenie z wanny jest o wiele wygodniejsze, a misternie zaprojektowane nóżki w kształcie kuli unoszą wannę ponad podłogę.

Dostępne są w następujących pięknych kolorach łazienkowych:

  • Bluebell
  • Szampan
  • Gołębia szarość
  • Idealna śliwka
  • Russet
  • Srebrna brzoza - Victoria rose

Każda wanna może pomieścić 180 litrów wody, więc możesz być pewien, że Twoja kąpiel będzie relaksująca, bogata i satysfakcjonująco głęboka. Dowiedz się, jak powstały te wanny, oglądając nasz krótki film:


Idealne akcesoria

Do akcesoriów polecamy baterię wannowo-prysznicową Hampshire oraz tradycyjne rury stojące, które zapewnią klasyczny wygląd. Nie zapomnij również o wannie, w której nie można zapomnieć o odpływie.

Limitowana edycja

Jak można się spodziewać w przypadku tak bardzo spersonalizowanego przedmiotu, wyprodukowano tylko niewielką liczbę kolorowych wanien. Kup jedną, a otrzymasz także certyfikat upamiętniający tę limitowaną serię produkcyjną. Ponadto wszystkie wanny są objęte przedłużoną 25-letnią gwarancją, więc jakość jest gwarantowana.

Ale pospiesz się. Wanny z limitowanej edycji będą się szybko sprzedawać, więc złóż zamówienie już teraz, aby uniknąć rozczarowania.


Co sądzisz o naszych kolorowych wannach? Czy jest jakiś kolor, który byś wolał? Zostaw nam komentarz poniżej...