Najnowsze wiadomości

18 lipca 2024 9:38

Wybór Stylistki: Najlepsze łazienkowe propozycje Nicky na styczeń 2019 r.Styczeń jest najbardziej znany z podejmowania postanowień noworocznych, a w przypadku Twojej łazienki nie powinno być wyjątków.

W tym najbardziej optymistycznym z miesięcy, w ramach Wyboru Stylistów przygotowałam eklektyczną mieszankę, łącząc zarówno tradycyjne, jak i współczesne elementy, aby stworzyć łazienkę w stylu vintage chic. Zobacz moją tablicę nastrojów poniżej, która naprawdę oddaje ten styl.


Moją ulubioną wanną jest...

...The Bath Co. Dulwich iron grey back to wall roll top bath. Ta wanna jest naprawdę doskonałym przykładem ponadczasowego, tradycyjnego wzornictwa łazienkowego. Wspaniale zdobiona, w kształcie odwróconej do ściany wanny, jest idealna, jeśli Twoja łazienka jest nieco mniejsza, ale nie musisz iść na kompromis w kwestii stylu. Wybierz tradycyjną biel, a nawet szare wykończenie i czarne nóżki, aby uzyskać doskonały, zgodny z trendami wybór.


Moja ulubiona bateria wannowa to...

Czy istnieje lepszy sposób na uzupełnienie wspaniałej wanny niż bateria prysznicowa The Bath Co. Beaumont z dźwignią? Ta inspirowana stylem Art Deco bateria z czarnymi ceramicznymi uchwytami w stylowych geometrycznych kształtach będzie zachwycającym akcentem. Klasyczna słuchawka prysznicowa w stylu telefonicznym przywołuje na myśl klasyczny okres w aranżacji wnętrz, dzięki czemu jest idealnym wyborem do styczniowej eklektycznej mieszanki.

Dowiedz się więcej o inspiracjach stojących za naszymi produktami i o tym, jak zaprojektowaliśmy tę baterię.


Moja ulubiona szafka pod umywalkę to...

Aby urozmaicić ten wybór, wybrałam wiszącą szafkę pod umywalkę Mode Tate antracyt i dąb. Szafka ta jest idealna do mniejszej łazienki i wspaniale komponuje się z zaproponowaną wcześniej wanną roll top. Ma współczesny kształt i wykończenie, co dodatkowo podkreśla połączenie stylów.


Moje ulubione miejsce do przechowywania to...

Kolejną pozycją na mojej liście jest szafka ścienna Mode Tate antracyt & dąb. Doskonale komponuje się z szafką pod umywalkę i sprawia, że całość wygląda spójnie i konsekwentnie. Kluczem do eklektycznego wystroju wnętrza jest skupienie kilku produktów, dlatego dobrze sprawdza się posiadanie kilku przedmiotów z jednej serii i kilku z innej. Szafka ta zapewnia również bardzo potrzebne miejsce do przechowywania produktów i ręczników kąpielowych.


Moje ulubione lustro to...

...lustro ścienne The Bath Co. Beaumont. Ma ono wspaniały kształt inspirowany stylem Art Deco i naprawdę robi wrażenie. Pomoże stworzyć centralny punkt w każdej łazience i jest wystarczająco duże, aby wykonać poranną rutynę.


Moje ulubione oświetlenie łazienkowe to...

Kolejny wybór na mojej styczniowej liście to lampa ścienna do łazienki Forum Porto. Uważam, że ma ona wspaniały, współczesny kształt kuli, a dzięki chromowanemu wykończeniu tworzy bardzo klasyczny, a zarazem minimalistyczny wygląd. Jest idealnym uzupełnieniem tej eklektycznej kombinacji.


Moje ulubione płytki to...

Moim ostatnim wyborem, który moim zdaniem pomaga połączyć tę stylizację w całość, są płytki V&A puddle glaze racing green field. Są to płytki o bardzo tradycyjnym wyglądzie i doskonale pasują do wanny i kranów.

Można je wykorzystać w następujący sposób:

  • Zamiast listew przypodłogowych jako subtelny element
  • Aby podkreślić centralny punkt za szafką na kosmetyki
  • W całej łazience, aby nadać jej odważny charakter.

[]


Więcej Wyborów Stylistów

Zapoznaj się z Wyborem Stylistów z ostatnich kilku miesięcy i odkryj więcej moich ulubionych produktów:

  • Wybór Stylistki Grudzień 2018 r.
  • Wybór Stylistki Listopad 2018
  • Wybór stylistów październik 2018 r.