Najnowsze wiadomości

7 czerwca 2023 17:18

Wnieś ciepło i styl do swojej łazienki dzięki The Heating Co.W tych cieplejszych miesiącach, kiedy centralne ogrzewanie nie jest używane, jest to idealny czas, aby zmienić grzejnik łazienkowy lub podgrzewany wieszak na ręczniki na coś stylowego. Przedstawiamy The Heating Co. dla tych małych łazienkowych zwycięstw...

Wyłącznie w Victoria Plum, The Heating Co. oferuje szeroką gamę produktów grzewczych, zaprojektowanych specjalnie dla łazienek dużych i małych. Dzięki szerokiej gamie stylowych, designerskich opcji na każdą kieszeń, możesz szybko i łatwo wybrać odpowiednie ogrzewanie do swojego domu.

Niezależnie od tego, czy szukasz grzejnika oszczędzającego miejsce, który zmieści się w najmniejszej szatni, czy inspirowanego dziedzictwem kulturowym podgrzewanego wieszaka na ręczniki, który uzupełni tradycyjną rodzinną łazienkę, znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Zanim podejmiesz decyzję, pozwól nam pokazać, co odróżnia The Heating Co. od innych marek grzewczych.


Gwarancja jakości

Jednym z kluczowych elementów produktów The Heating Co. jest niezrównana jakość. Każdy grzejnik, podgrzewany wieszak na ręczniki i zawór jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałe i trwałe użytkowanie. Większość z nich wykonana jest ze stali, która zapewnia wyjątkową trwałość i jest testowana zgodnie z normą BS EN 442, która jest odpowiednią brytyjską i europejską normą dla grzejników.

Jako część zaangażowania firmy The Heating Co. w jakość, ergonomiczne wzornictwo jest istotnym elementem każdego produktu. Wszystkie produkty są łatwe w montażu i zawierają wszystkie niezbędne elementy mocujące, co oznacza mniej czasu i kłopotów dla instalatora, a także użyteczne elementy, które pomagają w codziennym życiu. Na przykład podgrzewany wieszak na ręczniki Rohe (na zdjęciu poniżej) ma nowoczesny, drabinkowy kształt i jest wyposażony w poręczne wieszaki. Dzięki temu, nawet w najbardziej zatłoczonych rodzinnych łazienkach, zawsze znajdziesz miejsce na ciepły ręcznik.


Szeroki wybór wspaniałych wzorów

W ofercie The Heating Co. znajdziesz szeroką gamę wspaniałych wzorów, które uzupełnią Twoją łazienkę. Niezależnie od tego, czy tworzysz wnętrze inspirowane dziedzictwem kulturowym, czy modną, współczesną przestrzeń, z pewnością znajdziesz idealny wygląd, który dopełni Twój wystrój.

Dostępne w różnych kolorach i wykończeniach, takich jak chrom, biel i modna antracytowa szarość - odkryj idealnego partnera dla wybranej kolorystyki.

Masz do czynienia z niewygodnym układem lub niewielkim pomieszczeniem? Odkryjesz wszystkie rodzaje grzejników pionowych, poziomych i podłogowych, w tym najlepsze grzejniki kolumnowe, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jeśli instalacja rurowa stanowi problem lub po prostu chcesz ograniczyć koszty, dlaczego nie wybrać modelu elektrycznego, który działa niezależnie od systemu centralnego ogrzewania?

Jesteśmy pewni, że spodobają Ci się wszystkie designerskie grzejniki z oferty The Heating Co., a także bardziej klasyczne formy, takie jak tradycyjny grzejnik Santa Fe (na zdjęciu poniżej).


Wspaniała oszczędność

Produkty The Heating Co. są nie tylko pięknie zaprojektowane i wysokiej jakości, ale są również energooszczędne, pomagając ogrzać dom bez nadwyrężania portfela.

Dowiedz się, jak zmierzyć liczbę BTU.

Podgrzewane wieszaki na ręczniki już od 37,99 zł*, grzejniki od 44,99 zł*, a zawory grzejnikowe od 8,49 zł* to odrobina luksusu, na którą z pewnością możesz sobie pozwolić.

*Ceny aktualne w momencie publikacji.


Sklep The Heating Co.

Dlaczego nie przejrzeć pełnej oferty grzejników, podgrzewanych wieszaków na ręczniki i zaworów klikając na poniższe zdjęcie?


Pomysły i porady dotyczące ogrzewania

Jeśli nadal zastanawiasz się nad ogrzewaniem swojej łazienki, ale nie wiesz zbyt wiele na ten temat, mamy wiele pomysłów i porad, które pomogą Ci w wyborze. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć na dowolny z poniższych artykułów.

  • Porady dotyczące ogrzewania łazienki
  • Poradnik zakupu grzejników łazienkowych
  • Poradnik kupna grzejnika łazienkowego
  • 5 modeli grzejników, które nie tylko ogrzeją Twoją łazienkę
  • 5 grzejników kolumnowych do gorących wnętrz
  • Meble i ogrzewanie: Najlepsze propozycje naszych ekspertów